Usługi dodatkowe

Masaż

Podczas obozu, na koniec każdego dnia możesz skorzystać z profesjonalnego masażu. Koszt masażu to 100 zł za 40 minut. Możesz też wykupić pakiet 5 masaży za 400zł, a jeśli potrzebujesz więcej, to każdy kolejny kosztuje Cię 70zł.

Transport

Dojazd na obóz jest we własnym zakresie. Organizujemy jednak dla chętnych transport z Krakowa w cenie 50zł od osoby. W takiej samej cenie będzie również transport powrotny - jednak z naszej praktyki wynika, że zawsze znajdzie się ktoś, kto podrzuci Cię do Krakowa.

Pokój jednoosobowy

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 500zł za cały obóz (lub 350zł w okresie zimowym - turnusy 27-39). Zachęcamy jednak do skorzystania z pokojów dwuosobowych, nawet jeśli nie masz nikogo do pary. Dobierzemy Ci odpowiednią osobę, a Ty zaoszczędzisz 500zł, które możesz przeznaczyć na pakiet masaży.

Zmiana diety

Jeśli nie lubisz pewnych produktów - poinformuj nas o tym. Postaramy się wyeliminować lub zamienić produkty, które Ci nieodpowiadają. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

Uwaga! Nie jesteśmy w stanie przygotowywać odrębnych posiłków dla osób z alergiami pokarmowymi. Posiadmy jedną kuchnię i w żaden sposób nie możemy zagwarantować wykluczenia alergenów.

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.
+48 883 278 100

Formularz kontaktowy

trójkat