O nas

BodyCamp - obozy odchudzające
i kondycyjne typu Boot Camp

BodyCamp to intensywne obozy odchudzające i kondycyjne oparte o ideę obozów Boot Camp, czyli o dużą ilość intensywnych i różnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu. Nasze wczasy odchudzające nie są typowymi obozami Boot Camp - są jego modyfikacją, tak, by każdy, bez względu na sprawność fizyczną i kondycję mógł w nich uczestniczyć.

Każdy obóz odchudzający i kondycyjny BodyCamp to kilkanaście godzin ćwiczeń fizycznych. Do tego otrzymujesz pełne, dietetyczne i zbilansowane wyżywienie ( 5 posiłków w ciągu dnia ). Wszystkie wczasy odchudzające realizowane są pod okiem naszych doświadczonych trenerów. Ćwiczenia są różnorodne i obejmują elementy takie, jak cross fit, treningi obwodowe, nordic walking, gry zespołowe i wiele innych.

Pamiętaj! Nasze wczasy odchudzające i kondycyjne BodyCamp są dla wszystkich! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.


TERMINY OBOZÓW ZADAJ PYTANIE