Wczasy odchudzające – Wczasy odchudzające w górach

Wczasy odchudzające

Jeśli marzysz o tym, aby zrzucić zbędne kilogramy i spędzić czas w miłym towarzystwie oraz w bezstresowej atmosferze - zapisz się na BodyCamp! Uczestnictwo w takim obozie to wspaniała przygoda i szansa na poznanie nowych osób, które tak jak Ty chcą zmienić swoje życie i zadbać o zdrowie.

CZYM JEST BodyCamp?

Nasza propozycja to turnusy odchudzające dla dorosłych. Ich formuła bazuje na boot campach, czyli zróżnicowanych i regularnych ćwiczeniach fizycznych połączonych ze zdrową, pożywną dietą. Każdy uczestnik ma zapewnione 7 godzin ćwiczeń fizycznych każdego pełnego dnia obozu. Po przyjeździe organizowana jest kolacja powitalna i zapoznawcza dla uczestników, a właściwa praca nad kondycją i ciałem rozpoczyna się następnego dnia rano i trwa przez 6 dni. Na koniec zapraszamy na pożegnalne śniadanie.

Co daje uczestnictwo w obozie?
Udział w turnusie może stać się impulsem do zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych. BodyCamp to m.in.:
• poznanie składu swojego ciała i indywidualnego tempa przemiany materii oraz metabolicznego wieku,szansa na zrzucenie nadmiarowych kilogramów,
• współpraca z wykwalifikowanymi trenerami, gwarantująca profesjonalną opiekę,
• możliwość uczestnictwa w różnorodnych formach aktywności fizycznej na świeżym powietrzu (gry zespołowe, crossfit, nordic walking i wiele innych),
• szansa na odkrycie własnych możliwości kondycyjnych,
• wczasy odchudzające w miłej, kameralnej atmosferze i komfortowej lokalizacji,
• możliwość zdobycia wiedzy na temat zdrowego odżywiania się,
• indywidualny planu żywieniowy - do wdrożenia po obozie.

A co, jeśli nie podołam?
Nie ma takiej możliwości! Treningi są dostosowywane indywidualnie do każdego uczestnika. Zapraszamy wszystkie osoby, niezależnie od kondycji! Naszą misją jest motywowanie i pomoc, a nie terroryzowanie żelazną dyscypliną! W przypadku, gdy odczuwasz zmęczenie czy potrzebujesz wytchnienia, w każdej chwili możesz zrezygnować z treningu i zrobić sobie przerwę. To nie są zawody - nie ścigamy się i nie rywalizujemy tutaj ze sobą, lecz wzajemnie wspieramy się w osiągnięciu własnych celów i zamierzeń, związanych z odchudzaniem i lepszym odżywianiem się.

Gdzie organizowane są wczasy?
Obozy organizowane są w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczestnicy są kwaterowani w pokojach 2-osobowych oraz - za dopłatą, na życzenie - w jednoosobowych. W cenie obozu zapewniamy również pełne wyżywienie dietetyczne, czyli smaczne i urozmaicone posiłki. Za dodatkową opłatą proponujemy także dietę wegetariańską.

Czy to naprawdę działa?
Program obozów został przygotowany tak, aby uczestnicy mogli osiągnąć cel, z jakim przyjechali, czyli zrzucenie zbędnych kilogramów. To, ile ich będzie, jest sprawą indywidualną, zależną m.in. od zaangażowania uczestnika w organizowane ćwiczenia oraz wybranej ilości turnusów. Warto pamiętać, że odchudzanie to proces, do którego obóz ma zmotywować i który będzie tutaj zapoczątkowany. Dla wielu osób nasze wyjątkowe wczasy to początek wspaniałej przygody i zachęta do podtrzymywania zdrowych nawyków po powrocie do domu.

Jak mogę się zapisać?
Daty najbliższych turnusów odchudzających podajemy w zakładce "terminy i ceny". Można tam dokonać rezerwacji online, klikając przycisk "Rezerwuj" obok wybranego zakresu dat i wypełniając krótki formularz. Przy zapisie na kilka obozów oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapewniamy też zniżki naszym stałym klientom. W przypadku chęci zorganizowania wyjazdu firmowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego.


TERMINY OBOZÓW ZADAJ PYTANIE