Wczasy kondycyjne i turnusy odchudzające dla dorosłych - BodyCamp.pl

Wczasy i turnusy odchudzające

Jeśli marzysz o tym, aby zrzucić zbędne kilogramy i spędzić czas w miłym towarzystwie oraz w bezstresowej atmosferze – zapisz się na BodyCamp! Strona, na którą właśnie trafiłeś/trafiłaś to miejsce, gdzie poznasz szczegóły, dotyczące proponowanych przez nas wczasów odchudzających. Jak to działa? Turnusy trwają 7 dni. Uczestnictwo w obozie to wspaniała przygoda i szansa na poznanie osób, które tak jak Ty chcą zmienić swoje życie i zadbać o zdrowie. Zapraszamy do przejrzenia przygotowanej przez nas oferty wyjątkowych wczasów!

Turnusy odchudzające dla dorosłych

Nasza propozycja to turnusy odchudzające, których program ułożony jest dla osób dorosłych. Ich formuła bazuje na boot campach, czyli zróżnicowanych i regularnych ćwiczeniach fizycznych, połączonych ze zdrową, pożywną dietą. Program aktywności sportowych oraz dieta dla naszych gości zostały ułożone przez wykwalifikowanych, znających się na rzeczy specjalistów. Po przyjeździe na miejsce organizowana jest kolacja powitalna i zapoznawcza dla uczestników, a właściwa praca nad kondycją i ciałem rozpoczyna się następnego dnia rano i trwa przez 6 dni. Każdy uczestnik wczasów ma zapewnione 7 godzin ćwiczeń fizycznych każdego pełnego dnia obozu. Ćwiczenia realizowane są w pięciu blokach, przeplatanych smacznymi posiłkami i odpoczynkiem. Dla chętnych proponujemy też relaksujące zabiegi (profesjonalne masaże). Na koniec turnusu zapraszamy wszystkich na pożegnalne śniadanie.

Co dają wczasy kondycyjne z BodyCamp?

Proponowane przez nas turnusy mają stanowić motywację do tego, aby zadbać o swoje ciało i poprawić kondycję fizyczną. To nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim świetna zabawa w gronie pozytywnie nastawionych osób i niezapomniana przygoda. Udział w turnusie może stać się impulsem do zmiany trybu życia i nawyków żywieniowych. BodyCamp to m.in.:

  • poznanie składu swojego ciała i indywidualnego tempa przemiany materii oraz metabolicznego wieku,szansa na zrzucenie nadmiarowych kilogramów,
  • współpraca z wykwalifikowanymi trenerami personalnymi,
  • gwarancja opieki specjalistów ds. żywienia, a więc profesjonalnie dobrana dieta,
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych formach aktywności fizycznej na świeżym powietrzu (gry zespołowe, crossfit, nordic walking i wiele innych),
  • szansa na odkrycie własnych możliwości kondycyjnych,
  • wczasy odchudzające w miłej, kameralnej atmosferze i komfortowej lokalizacji,
  • możliwość zdobycia wiedzy na temat zdrowego odżywiania się,
  • indywidualny planu żywieniowy - do wdrożenia po obozie,
  • spersonalizowany zestaw ćwiczeń lub oraz program treningów do wykonywania we własnym zakresie, po powrocie z obozu.

A co, jeśli nie podołam?

Rozważając skorzystanie z oferty wczasów, wiele osób zastanawia się: co, jeśli nie dam rady? Co, jeśli się okaże, że dieta i odchudzanie – to nie dla mnie? Nie ma takiej możliwości! Treningi są dostosowywane indywidualnie do każdego uczestnika. Zapraszamy wszystkie osoby, niezależnie od kondycji! Naszą misją jest motywowanie i pomoc, a nie terroryzowanie żelazną dyscypliną. W przypadku, gdy odczuwasz zmęczenie, czy też zwyczajnie potrzebujesz wytchnienia, w każdej chwili możesz zrezygnować z treningu i zrobić sobie przerwę i poddać się masażom. To nie są zawody – nie ścigamy się, nie rywalizujemy tutaj ze sobą, lecz wzajemnie wspieramy się w osiąganiu własnych celów i zamierzeń, związanych z odchudzaniem oraz lepszym odżywianiem organizmu. Jeśli nadal się wahasz, w razie wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dotyczące proponowanych przez nas wczasów! Bogatym źródłem informacji o tym, jak wyglądają turnusy, jest również nasza strona. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, podanymi w pozostałych zakładkach! .

Gdzie są organizowane wczasy odchudzające?

Obozy organizowane są w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem w Porębie koło Myślenic. Dojazd na turnusy odbywa się zazwyczaj we własnym zakresie. Uczestnicy są kwaterowani w pokojach 2-osobowych oraz – za dopłatą, na życzenie – w jednoosobowych. Wszystkie pokoje mają własne łazienki oraz są wyposażone w telewizor. W cenie obozu zapewniamy pełne wyżywienie dietetyczne, czyli smaczne i urozmaicone posiłki. Za dodatkową opłatą dla chętnych dostępna jest dieta wegetariańska. We wszystkie dni obozu staramy się, aby treningi odbywały się w plenerze, oczywiście o ile tylko pogoda na to pozwala. Założenie jest, że zawsze są w plenerze, a jedynie w bardzo wyjątkowych  sytuacjach  w Sali. Więcej informacji na temat zakwaterowania można znaleźć tutaj.

Czy to naprawdę działa?

Program wczasów odchudzających został przygotowany tak, aby uczestnicy mogli osiągnąć cel, z jakim przyjechali – czyli zrzucenie zbędnych kilogramów. To, ile ich będzie, jest sprawą indywidualną, zależną m.in. od zaangażowania uczestnika w organizowane ćwiczenia oraz wybranej ilości turnusów. Pomaga w tym także odpowiednio dobrana dieta. Warto pamiętać, że odchudzanie to proces, do którego obóz ma zmotywować i który będzie tutaj zapoczątkowany. Dla wielu osób nasze wyjątkowe wczasy to początek wspaniałej przygody ze sportem i zdrowym odżywianiem oraz skuteczna zachęta do podtrzymywania wypracowanych nawyków po powrocie do domu.

Nasza strona posiada również statystyki prezentujące indywidualne osiągnięcia uczestników poprzednich turnusów. Warto do niej zajrzeć i przekonać się, że praca nad sobą, podejmowana w trakcie turnusu, przynosi realne, mierzalne korzyści w postaci utraty masy ciała!

Jak zapisać się na turnusy odchudzające?

Terminy wczasów odchudzających podajemy w zakładce "terminy i ceny". Można tam dokonać rezerwacji online, klikając przycisk "Rezerwuj" obok wybranego zakresu dat i wypełniając krótki formularz. Przy zapisie na kilka obozów oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapewniamy też zniżki na kolejne turnusy naszym stałym klientom. W przypadku chęci zorganizowania wyjazdu firmowego (w większej grupie osób), uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny..

Na naszym blogu:


TERMINY OBOZÓW ZADAJ PYTANIE