ZAKWATEROWANIE

Obozy odbywają się w


Zajeździe Siepraw – Ski koło Krakowa.


Zajazd usytuowany jest tuż pod stokiem narciarskim.

Zakwaterowanie odbywa się w pokojach jednoosobowych. W każdym pokoju jest łazienka i telewizor. Pokoje są skromne, ale zadbane i czyste. Do dyspozycji Sala restauracyjna z dużym ekranem tv, salka treningowa, taras z grillem z widokiem na szczyt, miejsce na ognisko, mnóstwo terenów do spacerów. Na terenie Siepraw – Ski odbywają się całorocznie treningi młodych uczestników Klubu Siepraw – Ski, dlatego to miejsce nasycone jest sportową atmosferą.

Uwaga! Ośrodek nie udziela informacji o obozach. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel : 0048 536812550

Treningi odbywają się na świeżym powietrzu na terenie Ośrodka lub w plenerze na terenach przyległych do Ośrodka. W wyjątkowych sytuacjach pogodowych treningi mogą odbywać się na Salce treningowej.


Hotel*** Dobczyce


oddalony 25km od Krakowa, położony na Górze Jałowcowej z pięknym widokiem na Zalew Dobczycki oraz na panoramę Beskidu Wyspowego. Na terenie kompleksu 6,5 ha znajdują się rozległe tereny rekreacyjne: ścieżki spacerowe, kort tenisowy, boiska do gier zespołowych, odkryty basen, szałas, wiaty grillowe oraz ogródki. W budynku głównym można zagrać w tradycyjne „piłkarzyki", tenisa stołowego oraz bilard. Dostępna jest usługa pralnicza. W okolicy można przejść zaporą wodną, zobaczyć ruiny Zamku Królewskiego z IV w, Skansen oraz miasto Dobczyce nad rzeką Rabą.

Więcej zdjęć można zobaczyć na str. www.restauracja.siepraw-ski.pl oraz na www.hoteldobczyce.pl