ZESPÓŁ

 

POZNAJ

NASZ TEAM

Paulina Koźbiał

TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA DS. ŻYWIENIA

Jestem licencjonowaną trenerką personalną i instruktorką fitness, absolwentką Wszechnicy Świętokrzyskiej kierunek - Wychowanie Fizyczne. Posiadam sześcioletnie doświadczenie w branży. W wolnych chwilach trudno utrzymać mnie w miejscu, wybieram zdecydowanie aktywny sposób relaksu. Jestem energiczną, życzliwą osobą otwartą na ludzi i nowe wyzwania. Charakteryzują mnie duże pokłady cierpliwości, w związku z czym, na swoje treningi serdecznie zapraszam zarówno osoby mające już styczność ze sportem, jak i zupełnie początkujące. Podczas treningów dużą wagę przywiązuję do techniki pracy oraz atmosfery w zespole, konsekwentnie przypominam, że - „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach”. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie wędrówki po górach. Ukończone szkolenia : instruktor fitness specjalność- ćwiczenia siłowe, magic bar, zdrowy kręgosłup i powięź, kształtowanie męskiej/kobiecej sylwetki, fitness (fit girls), elastyczne podejście do kształtowania sylwetki.

Katarzyna Karcz

FIZJOTERAPEUTA, TRENER PERSONALNY

Katarzyna Karcz - Fizjoterapeuta/trener personalny. Jestem na co dzień osobą otwartą , uśmiechnięta i staram się zarażać innych pozytywną energią 😊. Mogę powiedzieć, że mam w życiu szczęście, bo moją pasją jest to czym się zajmuje na co dzień 😊. Fizjoterapia i sport to to mój duet idealny. W fizjoterapii zagłębiam się w terapię manualna holistyczną. Holistyczna znaczy podejście do całego organizmu człowieka. Nie tylko do danej struktury ,ale do całości. A ze sportu taniec , bieganie, trening siłowy, trening medyczny, rehabilitacyjny. Ważne jest dla mnie by trening był dobrany odpowiednio do możliwości zdrowotnych i fizycznych..

Agnieszka Doktorczyk

TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA DS. ŻYWIENIA

Certyfikowany trener personalny i żywieniowy Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Dyplomowana instruktorka fitness z licencją fizjoterapii oraz masażu. Na co dzień pracuje w klubie fitness dla kobiet, gdzie prowadzi treningi grupowe oraz motywacyjne spotkania indywidualne. Doświadczenie zdobywa na szkoleniach fitness, będących źródłem kolejnych inspiracji. Nowym wyzwaniem są dla niej wczasy Body Camp, gdzie aplikuje kolejną dawkę pozytywnej energii. Pragnie motywować osoby, dążące do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, które dzięki ćwiczeniom oraz odpowiednio dobranej diecie, chcą poczuć się lepiej. Efekty podopiecznych oraz ich zadowolenie z osiągniętych wyników, dają jej największą siłę i motywację do dalszej pracy.