ZESPÓŁ – Wczasy odchudzające w górach

ZESPÓŁ

 

POZNAJ

NASZ TEAM

HALINA MATEJKO-PAKUŁA

TRENER PERSONALNY, FIZJOTERAPEUTA, SPECJALISTA DS. ŻYWIENIA

Kim jestem? Czym się specjalizuje? Jestem fizjoterapeutą i trenerem. Łącze zdrowie Twojego ciała z efektywnym treningiem. Nie mam wybranej dziedziny specjalizacji którą bardziej bym wolała pracować. Prowadzę różnego rodzaju treningi. Liczy się dla mnie indywidualność każdego z podopiecznych którzy do mnie trafiają czy pod kątem treningu czy fizjoterapii. To Ty masz być zadowolony z tego, że zaczynasz trenować, moim zadaniem jest pokazać Ci odpowiednia drogę do realizacji Twoich celów zdrowotnych i sportowych. Chcesz schudnąć, odzyskać sprawność po kontuzji, przygotować się do zawodów sportowych, chcesz się pozbyć bólu kręgosłupa, chcesz być po prostu Fit? Przyjdź do mnie a znajdziemy odpowiedni sposób by tego dokonać. „Jeśli bardzo tylko chcesz, działasz w tym kierunku to, to osiągniesz.”

Wykształcenie i kierunkowe kursy: mgr fizjoterapii UJ CM, studia podyplomowe Żywienie w Zdrowiu i chorobie UJ CM, Personal Trainer, Medical Personal Trainer, CrossFit Trainer lev 1, Instruktor sportu specjalność Fitness-Nowoczesne Formy Gimnastyki, szkolenie Rozgrzewka funkcjonalna, kurs Kinesiotaping, kurs PNF podstawowy, kurs Terapii powięziowej, kurs Medycyny Ortopedycznej wg dr James’a Cyriax’a moduł 1.

Doświadczenie: Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku fizjoterapeuty, trenera personalnego oraz trenera zajęć grupowych w różnych klubach sportowych i fitness w Krakowie i Katowicach. W ostatnich miesiącach również prowadzenie obozów kondycyjno- odchudzających typu Boot Camp.

MATEUSZ CHORĄŻEWSKI

TRENER PERSONALNY, SPECJALISTA DS. ŻYWIENIA

Mateusz Chorążewski - absolwent krakowskiego AWFu, ze specjalizacją trener personalny. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach II stopnia ze specjalizacją trener przygotowania fizycznego.
Jest instruktorem narciarstwa, snowboardu oraz pływania. Do swoich zainteresowań zalicza wspinaczkę, skituring i freeride na nartach, od kilku lat związany jest również ze sportami walki.